Вільні творять майбуття

З метою вшанування громадянського подвигу, патріотизму і мужності людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина України, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років,  з нагоди відзначення  Дня  Гідності та  Свободи,  21 листопада в НРЦ була проведена  тематична лінійка до Дня Гідності та Свободи. Присутні  вшанували пам’ять загиблих в ті доленосні дні, запаливши свічки пам’яті. В ході цього заходу з учнями 5-12 класів  проведено флешмоб «Україна – єдина країна». За допомогою синьої та жовтої нитки від руки до руки школярі об’єднали  себе в єдиний гурт, тим самим створили атмосферу єдності, спільності та  дружби. Учні 1-5 класів взяли участь у флешмобі «Ми —  діти вільної та незалежної України».

Цього ж дня, учасники освітнього процесу взяли  участь у Всеукраїнському флешмобі «Жовта стрічка» в рамках підтримки українців на тимчасово окупованих територіях, на знак вдячності всім, хто не зламався і не підкорився під російським тиском.

Вихователями по виховних групах були проведені бесіди «Україна – моя Батьківщина», година спілкування «Рідний край, де ми живем, Україною зовем», урок реквієм «Україна – країна Гідності та Свободи», урок пам’яті «Слава Україні! Героям Слава!», уроки мужності  «Україна —  країна нескорених», «Народ мій є! Народ мій завжди буде!», інформаційна година «День Гідності та Свободи», «Вільні творять майбуття» .

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*