Увага на дорозі – життя у безпеці

В рамках  другого етапу Тижня  дорожнього руху  в НРЦ проведено Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому». По виховних групах    проведені години безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога», «Безпечний рух —  твій вірний друг», «Дорожня абетка», заняття-гру «У гостях у світлофора Моргайка» та  «Вмій дружити з Світлофором», бесіду «Увага на дорозі – життя у безпеці».

Вихователі підготували  стенди  «Правила дорожнього руху  знаємо, вивчаємо, виконуємо», на яких  розмістили інформаційні матеріали, поради для учнів, як учасників дорожнього руху, цікаві завдання (вікторини, ребуси, кросворди).

Учні молодших класів переглянули   мультфільми та відеоролики : «Правила тітоньки Сови», «Робокар Поллі», «Зупинись, дорога», «Правила розумного пішохода», «Смішарики. Азбука безпеки».

Протягом тижня діти грали в рухливі ігри «Червоний, жовтий, зелений», «Горобчик і авто», «Світлофор», «Дозволено-не дозволено», «Попереджувальні дорожні знаки», «Вулиця і пішоходи». Вихователями 1-2 класів проведено сюжетно-рольову гру «Ми — пішоходи» та  дорожню абетку «Із зеброю треба завжди дружити, без знаків дорожніх не можна жити!»

17 листопада  в закладі освіти відбулася зустріч з інспектором ювенальної превенції Ситенком Д.М. на тему: «Безпека на дорозі – безпека життя».

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*