Подорож у світ літератури

З 7 по 10 березня проходив Літературний Тиждень «Подорож у світ літератури». Усі учні школи вирушили в цікаву та пізнавальну мандрівку життєвим та творчим шляхом Лесі Українки, Олександра Петровича Довженка та  Тараса Григоровича Шевченка.

Була організована книжкова виставка-шана «Їм у віках судилося    безсмертя».Учні та педагоги НРЦ мали змогу ознайомитися з книжково-ілюстративною виставкою  творів письменників.

В рамках проведення Літературного Тижня було організовано учнів для оформлення панно, присвяченого творчості українських письменників.

Учні згадали найвідоміших письменників, їх твори, виклали портрети-пазли Лесі Українки, Олександра Довженка , Тараса Шевченка.

Під час проведення Літературної агітки за творчістю Л.Українки «Стояла я і слухала весну» школярі НРЦ  мали можливість дізнатися цікаві моменти з біографії Лесі Українки, розглянути підбір ілюстрацій про життя і творчість письменниці. Діти з цікавістю розв’язували кросворди,філворди,  заповнювали картки із завданнями: «Доповни інформацію», «Так чи Ні», «Збери слово», «Встанови послідовність», «Продовж речення», «Зафарбуй і дізнаєшся цікавий факт» та ін.

8 березня була проведена віртуальна екскурсія до літературно-меморіального музею О.П. Довженка.  Завітавши до музею, кожен учень мав змогу поринути у світ дитинства Сашка Довженка, відчути атмосферу життя селянської родини кінця ХІХ – початку ХХ ст., пройтись його дитячими стежками і подальшими життєвими дорогами, що вивели його на вершину слави і повели далі – у безсмертя.

9 березня  учні школи змагалися у конкурсі на кращого декламатора віршів під гаслом  «Лунай, величне наше слово».  Свято розпочалося емоційним виступом  директора НРЦ Саприкіної Лілії Василівни, яка продекламувала поему «Причинна» .  До участі у конкурсі долучилося майже 30 вихованців НРЦ різних вікових категорій. Пишаємося нашими вихованцями, які читали напам’ять натхненні рядки з «Кобзаря».  Наші діти- неймовірні! Вони,як ніхто,  розуміють, що знання українського слова, української мови дуже важливі у наш складний час! Було важко визначити кращих. Журі визначило переможців, яких нагородили грамотами.

Учні взяли участь у  фотоквесті  «З іменем Кобзаря в серці», створивши креативні фотоколажі з 12 кадрів, кожен з яких складався із цікавих завдань життя та творчості Кобзаря.

У п’ятницю, 10 березня, відповідно до плану заходів, з метою ознайомлення здобувачів освіти НРЦ з піснями на слова Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка  у виконанні сучасних співаків,  було організовано  прослуховування творів українських письменників, покладених на музику.

На перервах звучала добірка сучасних українських пісень, в основу яких  покладено вірші знаменитих українських поетів.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*