Робот-гармата

Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, спорт зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються, розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, координацію, витривалість, терпіння та силу.

Одним із шляхів толерантності, рівності та взаємоповаги до людей з інвалідністю є спорт. Він часто приносить людям масу позитивних емоцій. Адже саме завдяки спортивним іграм ці люди можуть почуватись на рівних з іншими людьми.

В нашому НРЦ дуже велика увага приділяється спорту. Здобувачі освіти із задоволенням займаються різними його видами, а, особливо, їх захоплюють заняття із тенісу настільного. Так, наша випускниця 2020 року Єлизавета Фалько є членом збірної команди України з тенісу настільного, кандидат у майстри спорту, учень 10 класу Ілля Драч – член молодіжної збірної команди України з тенісу настільного, призер чемпіонату України, має I розряд.

Вихованці закладу постійно приймають участь у районних, обласних та Всеукраїнських змаганнях. Восени 2020 року учень 10 класу Георгій Савченко був учасником Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з тенісу настільного у м. Чернігові, виборовши III місце у своїй віковій категорії.

І ось приємний подарунок нашим вихованцям – «робот-гармата» для тренувань з тенісу настільного! Крім того, ще спеціальна сітка-вловлювач для м’ячів та набір тенісних м’ячиків. Все це наш центр отримав у рамках проекту «Побачити звуки» Програми Прямої Допомоги Уряду Австралії за підтримки посольства Австралії в Україні. Проект реалізовує благодійний фонд «Вийди з тиші».

Тож , говорити, що нічого не робиться для осіб з інвалідністю – це неправда, суспільство рухається у напрямку толерантного ставлення до людей з особливими освітніми потребами і це дуже добре.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*