День здоров’я

Всі діти знають, що здоров’я – основна складова успішного майбутнього. Здоров’я  закладається при народженні дитини та укріплюється протягом усього життя. Здоровий організм у тієї людини, яка веде здоровий спосіб життя.

Днями у нашому закладі відбулося веселе та змістовне свято – День здоров’я під гаслом «Подаруй собі здоров’я».  Всі здобувачі освіти взяли участь у спортивних конкурсах та естафетах «Найспритніший». Медичний практикум «На варті свого здоров’я» провели медичні працівники закладу. Із захватом учні виконували різні види домедичної допомоги при травмах, яким їх навчали. Інтелектуальна вікторина «Всім відомо – це чудово, коли ти і ми здорові» , яку проводили педагоги, додала ще більше нових знань та умінь вихованцям про здоровий спосіб життя. А на завершення всі педагоги та учні продемонстрували танцювальний флеш-моб «Ми – веселі діти». Підсумком розваг було вручення грамот найкращим спортсменам НРЦ. Всі отримали море позитиву та задоволення від проведеного дня та вдосталь посмакували корисними фруктами!

Бережіть себе і свій організм, радійте життю. Набувайте хороші звички, привчайте себе до активного і здорового способу життя, будьте розумними і мудрими.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*