Свято Соборності України

22 січня у нашому НРЦ із дотриманням всіх протиепідемічних вимог, з метою поглиблення знань здобувачів освіти про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення із цікавими фактами про Україну, її визначних діячів, виховання патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики, було проведено ряд заходів до Дня Соборності України.

  • Тематична лінійка: «Свобода – вибір гідних». Всі здобувачі освіти НРЦ, тримаючи в руках плакати з назвами всіх обласних центрів України, створили: «Живий ланцюг єднання», щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу;
  • бесіди та години спілкування по виховних групах: «Діти єднають Україну» (1-4 кл.), «Ми єдині, бо ми українці» (5-7 кл.), «Славетний день в історії України» (8-12 кл.);
  • вікторина: «Як я знаю Україну?» для старшокласників. Під час заходу здобувачі освіти згадали важливий момент історичного минулого — День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.
  • члени учнівського самоврядування підготували змістовну інформацію до Дня Соборності України в шкільну газету «Голос патріота».

Заходи, проведені протягом тижня, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*