Аукціон методичних розробок

Згідно річного плану роботи у  НРЦ  05  січня 2021 року був проведений методичний  захід «Аукціон методичних розробок, посібників, дидактичних матеріалів».

Основними завданнями Аукціону   були пропаганда кращих здобутків та напрацювань педагогічних працівників,  удосконалення рівня професійної компетентності вчителя  та  стимулювання до самовдосконалення.

На методичному заході учителі та вихователі НРЦ представили власні публікації у фахових журналах «Дитина з особливими освітніми потребами. Інклюзивна освіта. Дефектологія. Корекційна педагогіка»- 6 публікацій, «Зарубіжна література у школі»- 1 публікація, «Виховна робота у школі» — 1 публікація. 2 вчителів отримали сертифікати за розміщені матеріали на Європейській науковій платформі та мають друковані роботи у «Збірнику наукових праць «Л’ОГОƩ».

Педагоги отримали подяки та грамоти за методичні матеріали, розміщені на освітніх платформах «Всеосвіта»- 28 шт. і «На урок» — 3 грамоти та 3 Дипломи учасника конкурсу навчальних розробок «Фантастична п’ятірка».

Також педагоги презентували 165 свідоцтв  за розміщення методичних матеріалів на освітній платформі «Всеосвіта» та 48 свідоцтв – на освітній платформі «На Урок».

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*